נינג'ה ישראל

מועדון הגריזלי בת חפר

אתגר הנינג'ה סחף את העולם ומשודר כבר שלושה עשורים גם בישראל ולא מפסיק לשבור שיאי צפייה. בואו לגלות את כל הפרטים על האתגר שכבש את העולם! מדובר באתגר המשלב יכולות פיזיות ומנטליות גם יחד, אתגר שלא מתאים לכל אחד, אלא רק לאלה שבאמת מסוגלים להתחיל משהו קשה ולהתמיד איתו עד הסוף בלי לוותר!

מהו אתגר הנינג'ה?

אתגר הנינג'ה הוא מסלול בעל ארבעה שלבים, 17 מכשולים והר אחד שאלפי מתמודדים פשוט לא מצליחים לגבור עליו, ולמעשה רק עשרות בודדות הצליחו עד היום. האתגר סחף את כל העולם, מיפן ועד ישראל ולכולם מטרה אחת: להפוך לנינג'ה הבא! כדי לעמוד באתגר נדרשים אימונים רבים, אימונים כלליים כדי לחזק את הגוף, אימונים אירוביים כדי לשמור על הכושר ולאפשר לגוף ללמוד כוח מתפרץ מהו ואימונים ספציפיים כמו טיפוסים ואימונים על מתקנים זהים או דומים לאלה שיש בנינג‘ה. היום יש המון פארקים, חדרי כושר, מתקני חוץ ומתחמים שמאפשרים בדיוק את זה! להתאמן לאתגר הנינג‘ה. האתגר שכבש את העולם. אם גם אתם מעוניינים לשמוע על האתגר, המשיכו לקרוא. 

מהיכן מגיע אלינו אתגר הנינג'ה?

אתגר הנינג'ה החל ביפן לפני 24 שנים והפך ברגע לתחרות מצליחה ובין לאומית שאלפים מתאמנים קשה מאוד על מנת לצלוח, ורובם בעצם נכשלים קרוב מאוד לסוף המסלול. לאתגר הנינג'ה 4 שלבים: השלב הראשון ששם דגש על זריזות ובו מכשולים כמו הסטפר המפורסם, ולו מוקצבים עד חמש דקות בלבד. שלב זה חייבים להיות זריזים ולנסות לסיים אותו כמה שיותר מהר. השלב השני שם דגש על הכוח והמהירות של המתמודד ולו מוקצבים עד שתי דקות. בשלב זה יש עבודת ידיים וכתפיים חזקה מאוד. השלב השלישי מתרכז בפלג הגוף העליון ולו אין זמן מוקצב אך רק מי שמצליח לסיים את כולו מעפיל לשלב הרביעי והקשה מכולם "הר מידוריאמה", בו על מהמתמודדים לטפס על חבל וללחוץ על הבאזר שבסופו תוך מקסימום שלושים שניות. כל המסלולים נמדדים על פי זמנים ורק המתמודדים שיעברו את המסלולים באופן המהיר ביותר מבלי ליפול למים יוכלו להמשיך ולהתמודד בגמר התחרות. ההשפעה של

ההשפעה של אתגר הנינג'ה?

ספורט הוא דבר שמאחד בין אנשים, זה כבר ידוע. אתגר הנינג'ה משודר במעל ל-18 מדינות בעולם ומהרגע שעולה לשידור לא מפסיק לקצור שבחים ושבירת שיאים, בארץ התכנית שומרת על שיאי צפייה בטלויזיה ומעל לחצי מיליון צופים בפרק, בניהם גם בני נוער וילדים, ונשארת תמיד בראש טבלת הרייטינג. בזכות הנתונים האלו, האתגר הפך לטרנד שרבים מנסים לחקות, ומתאמנים בתכניות אימונים המדמות את המסלול. הדבר הביא איתו הרבה חידושים בעולם הספורט כמו הסבות של חדרי כושר לא בשימוש למסלולי נינג'ה ענקיים, פתיחת אימוני כושר בהתמחות בסוג הנדרש באתגר ואפילו פעילויות של בתי ספר כעזרה לבעיות קשב וריכוז. מדי שנה נפתחים עוד ועוד פארקים המציעים לציבור את החוויה במתקני כושר או במתחמי נינג'ה שהולכים ונעשים דומים יותר למקור, וגם בכל שנה נפתח מתחם נינג'ה של ההפקה המקורית בארץ. אז אם גם אתם רוצים להירשם לתכנית, רצון לא מספיק כאן. אתם צריכים הרבה מאוד מוטיבציה, התמדה, ביטחון ואמונה עצמית. אתם צריכים להתאמן יום אחרי יום, שבוע אחרי שבוע, חודש אחרי שבוע על בסיס תכנית מותאמת אישית כדי לא להיפצע ולהתקדם בקצב שלכם. אתם צריכים להאמין בעצמכם ואתם בדרך הנכונה.  גריזלי בת חפר הינו מתחם אימוני נינג'ה מהמקצועיים בישראל עם צוות מאמנים איכותי שיכול להוביל אתכם באימונים לביצוע האתגר הנינג'ה.